L’actual Secretariat Nacional de la Intersindical-CSC va ser escollit el 30 de juny de 2018 a Barcelona, està format per les persones següents:

Carles Sastre

Secretari general

carles.sastre@intersindical-csc.cat

 

Sergi Perelló

Portaveu i vicesecretari general

sergi.perello@intersindical-csc.cat

 

Isabel Pallarés

Adjunta a la secretaria general

isabel.pallares@intersindical-csc.cat

 

Núria Ferràndis

Secretaria de coordinació interna

nuria.ferrandis@intersindical-csc.cat

 

Maria Teixidor

Secretaria de coordinació territorial

maria.teixidor@intersindical-csc.cat

 

Marc Faustino

Secretaria d’Acció Sindical

marc.faustino@intersindical-csc.cat

 

Màrius Lleixà

Secretaria de coordinació jurídica

marius.lleixa@intersindical-csc.cat

 

Jesús Palomar

Secretaria de comunicació

jesus.palomar@intersindical-csc.cat

 

Nèstor Sastre

Secretaria d’estratègia i planificació

nestor.sastre@intersindical-csc.cat

 

Ester Rocabayera

Secretaria d’Igualtat

ester.rocabayera@intersindical-csc.cat

 

Roger Tugas

Secretaria d’estudis i publicacions

rogertugas@intersindical-csc.cat

 

Isabel Obenza

Secretaria de Salut Laboral

isabelobenza@intersindical-csc.cat

 

Ferran Coll

Secretaria de joventut

ferran.coll@intersindical-csc.cat

 

Àngels Massip

Secretaria de llengua i treball

 

David Hereu

Secretaria de Formació

david.hereu@intersindical-csc.cat